Yılancıoğlu Metal
  • Bize Ulaşın

    0(530) 685 57 66
  • E-Posta

    info@yilancioglumetal.com
Hangi̇ Maddeler Hurda Olarak Alınmakta?
20
Mar
  • 20 Mar 2020
Hangi̇ Maddeler Hurda Olarak Alınmakta?

Hem doğaya zarar vermemek hem de elde ettiğiniz hurdalardan gelir elde etmek için geri dönüşüm sürecine sizlerde katılabilirsiniz. Peki, hangi maddeler hurda olarak kabul edilmekte ve nakde dönüştürülebilmektedir?

 

Demir, teneke, bakır, kablo, alüminyum, kurşun levhalar, çinko, pirinç sac, krom maddeleri sizlerde hurda olarak alınabilmektedir. Bu tip Hammadelerden üretilmiş ürünler eğer kullanılmaz hale gelmişse bizlere ulaştırarak nakde çevirebilirsiniz.

 

Aynı zamanda bu hammaddelerden üretim yapan ve üretimlerinde atık maddelerin oluşması durumunda bu maddeleri kullanamıyorsanız atmak yerine bizlerle iletişime geçerek hemen nakde çevirebilirsiniz. Verdiğimiz hizmeti her zaman büyük bir özenle gerçekleştiren firmamız taleplerinize en hızlı şekilde cevap vererek ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde çözümler üretmektedir.

 

Sizlerde hurdalarınızın gerçek değerinde değerlendirilmesini istiyorsanız bizlerle hemen iletişime geçerek hurda satış işleminin gerçekleşmesini sağlayabilir ve ek gelir elde etme imkanından yararlanabilirsiniz.

 

Artık hurda satmak çok kolay sizde hurda satmak istiyor ama hurda satmayı bilmiyorsanız firmamız uzmanlar tarafından size yardımcı olmaktadır. İstanbul ve tonajlı hurda alımında şehir dışı hurda alımı hizmeti de verilir.

 

En yeni sistem hurda araçlarımız ile size en iyi hizmet için ekibimiz 24 saat sizden telefon beklemektedir. firmamız hurda alımında her zaman titizlik ve uzman ekipler doğrultusunda çalışma prensibine sahiptir. Sizde güvenilir bir hurda hizmeti almak için iletişim bölümünden bize ulaşabilir ve adresinize araç isteyebilirsiniz.